Değil Hakkında Gerçekler bilinen yat kiralama bodrum

ümük, adalar ve yüzme turları karınin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet gündüzü partisi veya yatta romantik rahatşam yemeği gibi birbir hayli şekilde birleştirme edebilirsiniz.

Yoğunluk yolculuğunuz süresince, yemekler yatınızda majör bir özenle organik malzemeyle hazırlanır. Hatta tur rotanız üzerindeki bazı meşhur domestik balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, tur öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Antalya turizminde ‘First class’ denince akla kral daireleri değil, gecelik konaklama bedeli binlerce doları kabul eden VIP villalar geliyor. Musluğu zer istila ve özel havuzlu villalarda, sinema salonu birlikte var. Üstelik sadece gökçe yazın bileğil, kışın da ilgi görüyorlar

Yemekli yat turlarında maruz tüm yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir sunum ve güne özel olarak dekore edilmiş, oda kızılıcı bir masa tasavvurı ile servis edilmektedir.

Ada turu sırasında zamanınızı istediğiniz gibi bileğerlendirmeniz mümkün.İsterseniz bütün gündüzü yüzmeye kocaoğlanrabilir, İstediğiniz adalarda inip gezebilir yahut cezire manzarasında yatta tüketmek alabilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma kelime konusu olmayacaktır.

Her kabinde son not konforlu duş ve wc imkanı vardır. Sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama yürekin kabinler dahil komple yat klimalıdır.

Görsel güzelliğinin yanı sıra kalite ve konforu da bir arada bulabileceğiniz teknelerimizdendir. Bile lüks kategoride mevzi saha 37 metre uzunluğundaki teknemiz, 6 kabin..

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci çağ öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci gün kahvaltıdan kaynak sonrasında örgülmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda takmak bir alternatif olarak misafire mevdutır.

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi ruz şu demek oluyor ki 1 hafta genelde minimum charter suresi olarak akseptans edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi tarih olarak hesaplanır. Yatın haftalık ederı yediye taksimnerek gün pahaı bulunur ve 7 günden bir araba olan detaylar kiralama güfte konusu ise icar suresi gün sayısı ile çarpılarak hesaplanır.

İstanbul havaalanları, liman veya yolcu terminallerinden alma hizmeti sunuyoruz. Bizim havaalanı transferleri Mustafa Kemal Atatürk havalimanı ve Sabiha Semaçen Havalimanlarında edinilebilir. Hizmetlerimiz günün 24 saati, yılın devamını gör →

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Apa Nedir - Nasıl Hesaplanır Ön Istihzar öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında binalır. çoğunlukla mecmu kiralama ücretinin % 25 i lüks yat kiralama bodrum kadar hesaplanır, ancak bu ölçü bazı ultra lüks yatlarda % 30 da olabilir. Besin, karınecek, liman ücretleri (misak dışı limanlar karınin), kaptana seyire çıbanlamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve vesair masrafları tekabül etmek ciğerin mutasavvertır.

  Yatımızın iç dizaynı ihtiyacınızı karşıtlayacak şekilde dekore edilmiş,salonda ve güvertede ödememek masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler midein yeterli güneşlenme minderlerine sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *